انجمن ادبی سروه به تاريخ پيوست

 

 

شايد يکی از بهترين انجمن های استان کرمانشاه که چند سال فعاليت درخشان در کارنامه‌ی خود ثبت کرد ، انجمن ادبی سروه باشد. اين انجمن برای اولين بار در تاريخ کرد کرمانشاهی سه جشنواره‌ی مهم برگزار کرد . بعلاوه برپايی جلسات  هفتگی ٬  برپايی متينگ های خاص ادبی و.... همگی نشان از اين مهم داشت که سروه به عنوان انجمنی توانا و مانا در تاريخ ادبيات کردی کرماشانی به ماندگاری بينديشد .

سروه در سال ۷۷ در اسلام آباد غرب تشکيل شد و حالا نامی است که به تاريخ پيوسته است  

/ 7 نظر / 34 بازدید
پرتوی

سلام ! ................ ای کاش ارشاد استان قدری بهتر عمل می کرد

saber kakaei

سلام دوست عزيز ! با معرفی کتاب « کاش کلمه بودی » به روزم.لطفا نظر بدهيد.با سپاس

poya

دسگدان خوش

Solh

گوشهايی از متن سخنرانی جرج بوش در 'مركز تجارت بين‌المللی رونالد ريگان' چالش بزرگ ما در قرن جديد ايدئولوژی مرگبار افراط گرايان اسلامی چالش بزرگ ما در قرن جديد است... افراط گرايان می‌خواهند به تاثير آمريكا و غرب بر خاورميانه بزرگ خاتمه دهند، زيرا ما از مردم‌سالاری و صلح حمايت می‌كنيم و بر سر راه خواسته‌های آنان قرار گرفته‌ايم... آینده ما و آینده این منطقه با یکدیگر مرتبط هستند. اگر خاورمیانه بزرگ به حال خود رها شود تا در تلخی رشد کند، اگر کشورها در فلاکت باقی بمانند، آن بخش از جهان منبعی از درگیری‌های بی پایان و خطر روز افزون برای نسل ما و نسل آینده خواهد شد... ما مصمم هستیم تا گروه‌های رادیکال از حمایت و پناه رژیم‌های شرور برخوردار نشوند. دولت‌های حمایت‌گر مانند سوریه و ایران دارای تاریخچه طولانی‌ای در همکاری با تروریست‌ها بوده و مستحق هیچ نوع صبری از سوی قربانیان تروریسم نیستند.

roojanooo

سلام ...من اومدم که بگم آپم و منتظر شما ..افتخار بدين

نجوا كاشاني

سلام ، آفتابتان پرفروغ ... ( به روز گشته گلستان بی قراری ما / قدم به چشم ، به گلگشت این دیار بیا ) به امید دیدار

سلام دوستان ارشاد درست عمل کرد مشکل فرد گرایی و تفرقه بین اعضا بود. سروه چه بود مهم نیست، سروه برا ادبیات کردی چیکار کرد مهمه...